Bestsellery

Informacja

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Jest 36 produktów.

Podkategorie

 • PLASTIKOWE REGAŁY...

  Niemal każdy z nas boryka się z problemem przechowywania dokumentów. Są na tyle ważne, że nie można ich zgubić, ale również często musimy do nich zaglądać, wypełniając liczne obowiązki czy opłacając bieżące rachunki. Szafki plastikowe umożliwią przechowywanie materiałów, również uczniom przetrzymującym sprawdziany i notatki z lekcji. Wśród posegregowanych łatwiej znaleźć te, które w danej chwili potrzebujemy. Dokumenty należy odpowiednio poukładać, aby w przyszłości móc łatwo znaleźć interesujące nas materiały. Jest to szczególnie istotne w siedzibach firm. Plastikowa szafka na dokumenty do biura pozwala uporządkować dokumenty, sprzyjają temu oddzielne, pojemne komory. Każda z szuflad jest pojemna oraz wytrzymała na ciężar. Regał na kółkach ułatwia przemieszczanie szafki, dzięki czemu można z łatwością zmieniać jej położenie.

  Nie tylko do biura

  Szafki na dokumenty do biura to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli zachować porządek i ułatwi dostęp do materiałów. Zamykane szuflady zapobiegają zbieraniu się kurzu, a dodatkowo chronią przed działaniem czynników zewnętrznych oraz poplamieniom. Niewielkie regały można postawić na biurku, dzięki czemu zawsze będziemy mieli łatwy dostęp do dokumentów czy ryzy papieru schowanej do środka. To funkcjonalne rozwiązanie do każdego biura czy placówki edukacyjnej – szafka na dokumenty do biura to niemal niezbędny element wyposażenia, szczególnie że w firmie najważniejszy jest porządek i łatwy dostęp do materiałów. Ich segregacja usprawni wywiązywanie się z obowiązków służbowych związanych z szukaniem odpowiednich akt, teczek czy umów. W naszej ofercie znajdziesz szafki na dokumenty do biura z kilkoma przegródkami – od 2 do 6.

 • KOSZE DO SEGREGACJI...

  W każdym gospodarstwie domowym, biurze czy na działce produkuje się dużo śmieci – w takich miejscach muszą znaleźć się kosze do segregacji odpadów, w których możemy je składować. Pozwolą zachować higienę oraz czystość – nierzadko zdarza się, że z worków wyciekają różne płyny lub robi się w nich dziura, przez którą przedostają się różne produkty. Mając kosze do segregacji odpadów, wszelkie nieczystości nie lądują na podłodze, ale wewnątrz kubła, a zamykane pojemniki dodatkowo chronią przed wydzielaniem się nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu oraz zasłaniają zawartość. Kosze do segregacji śmieci do domu są wytrzymałe i pojemne, dlatego można składować w nich nawet większe odpady, również bez obawy, że kubeł pęknie. W ofercie znajdują się również stojaki przeznaczone do recyklingu, które świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju punktach gastronomicznych, ale także szkołach.

  Do biura i nie tylko

  W wielu miejscach segregujemy odpady, oddzielamy plastik od makulatury i szkła, co sprawia, że potrzebujemy kilka pojemników. Coraz więcej firm decyduje się chronić środowisko i wybiera kosze do segregacji odpadów do biura, które ułatwiają recykling. Sortery doskonale sprawują się w miejscach publicznych czy siedzibach przedsiębiorstw. Pojemniki wykonane są z wysokogatunkowego plastiku odpornego na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, dzięki czemu mogą znajdować się również w ogrodzie. Kosze do segregacji odpadów pozwolą zachować porządek i ułatwią sortowanie, dzięki czemu przyczynimy się do ochrony środowiska naturalnego.

 • PLASTIKOWE PUDŁA...

  Ważną kwestię w biurze odbywa porządek – dzięki niemu jesteśmy w stanie szybciej znaleźć różnorodne materiały i załatwić obowiązkowe formalności. Pojemniki archiwizacyjne znacznie ułatwią zachowanie porządku. Z łatwością posegregujesz odpowiednie materiały, oddzielając faktury od umów oraz akt. Pudła na dokumenty są przydatne w każdym biurze, ale także mieszkaniu, gdzie składujemy wiele rachunków. Plastikowe pojemniki na dokumenty umożliwiają zachowanie porządku, a następnie dostęp do wybranych materiałów.

  Jak usprawnić pracę z dokumentami?

  Plastikowe pudła świetnie sprawdzają się także w szkołach. Nauczyciele mogą posegregować sprawdziany, chowając do każdej przegródki czy szufladki materiały dotyczące danej klasy. Pudła archiwizacyjne znacznie ułatwią i usprawnią pracę, ponieważ nie trzeba przekładać każdej pojedynczej kartki, ale wystarczy zajrzeć do odpowiedniej przegrody. Takie pudło na dokumenty jest pojemne i wytrzymałe, dzięki czemu nie ugnie się pod wpływem ciężaru, ani nie zniszczy podczas użytkowania. Wszędzie tam, gdzie produkuje się wiele dokumentów i materiałów, również w domu, przydatne okazują się pojemniki archiwizacyjne, w których możesz przechowywać dowolne notatki oraz ważną korespondencję.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 36 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 36 elementów