Bestsellery

Informacja

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Camping

Z racji tego, że w pracy spędzamy większość czasu, wielu z nas decyduje się nosić do biura samodzielnie przyrządzone posiłki, które wymagają odpowiedniego zapakowania – takiego, które byłoby szczelne i zabezpieczało przed wycieknięciem. Nasze pojemniki na jedzenie znacznie ułatwią transport, a dobra szczelność sprawia, że z łatwością można nosić...

Z racji tego, że w pracy spędzamy większość czasu, wielu z nas decyduje się nosić do biura samodzielnie przyrządzone posiłki, które wymagają odpowiedniego zapakowania – takiego, które byłoby szczelne i zabezpieczało przed wycieknięciem. Nasze pojemniki na jedzenie znacznie ułatwią transport, a dobra szczelność sprawia, że z łatwością można nosić je nawet w torebce czy plecaku, bez obawy, że posiłek zabrudzi wnętrze oraz znajdujące się w środku przedmioty. Pojemniki na żywność dobrej jakości sprawdzają się również w podróży – nasze produkty zachowują temperaturę, zarówno ciepło jak i zimno, a dodatkowo posiadają wygodne uchwyty umożliwiające przenoszenie termosu obiadowego. Dzięki termoizolacji można z powodzeniem wykorzystywać pojemniki na żywność do pracy w plenerze, gdzie nie ma możliwości podgrzania posiłku.

Dostępne w naszym sklepie akcesoria campingowe okazują się przydatne podczas wyjazdów, szczególnie jeśli decydujemy się spać pod namiotem. Kanister na wodę doskonale sprawdzi się do jej przechowywania, a możliwość składania ułatwia transport. W pojemnikach plastikowych na żywność możemy przechowywać przygotowane wcześniej posiłku, dzięki czemu w czasie wędrówki będziemy mogli zjeść ciepły obiad. Akcesoria kempingowe to również termosy i lampki kempingowe oraz pojemniki do przechowywania żywności w różnych rozmiarach i wersjach kolorystycznych. Lodówka czy pojemniki na żywność dobrej jakości charakteryzują się dobrą izolacją termiczną.

Praktyczne rozwiązania

Gdy decydujemy się jeść obiady poza domem, koniecznym wyposażeniem są pojemniki na żywność. Umożliwią spożywanie ciepłego posiłku podczas pikniku lub delektowanie się chłodnymi potrawami w upalne dni w parku. Dobra jakość naszych wyrobów decyduje o tym, że są praktyczne i estetyczne. Podwójne zamknięcie zapewnia odpowiednią szczelność, dzięki czemu lunch box doskonale sprawuje się zarówno w miejscu pracy, jak i podczas wyjazdów czy pikników na świeżym powietrzu. Pojemniki na żywność dobrej jakości są pojemne, dzięki czemu swobodnie możesz przechowywać w nich duże porcje obiadowe.

Więcej
Jest 22 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 22 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 22 elementów