Bestsellery

Informacja

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Dzieci

W każdym mieszkaniu oczekujemy funkcjonalnych rozwiązań – takich, które ułatwią nam zachowanie porządku. Szczególną rolę odgrywają meble do dziecięcego pokoju. Powinny być pojemne, aby zmieściły wszystkie zabawki, ale również praktyczne, żeby każda pociecha mogła samodzielnie wyciągać i chować swoje akcesoria. Przydatne okazują się plastikowe po...

W każdym mieszkaniu oczekujemy funkcjonalnych rozwiązań – takich, które ułatwią nam zachowanie porządku. Szczególną rolę odgrywają meble do dziecięcego pokoju. Powinny być pojemne, aby zmieściły wszystkie zabawki, ale również praktyczne, żeby każda pociecha mogła samodzielnie wyciągać i chować swoje akcesoria. Przydatne okazują się plastikowe pojemniki na zabawki. Pojemne skrzynie z dzieloną pokrywą pozwalają posegregować przedmioty, a dodatkowo wyglądają estetycznie.

Skrzynie i regały na dziecięce akcesoria

Meble do pokoju dziecięcego powinny być wytrzymałe – odporne na uszkodzenia mechaniczne, zwłaszcza te związane z szarpnięciem za poszczególne części skrzyni. Nasze produkty powstają z wysokogatunkowego plastiku, niektóre zostały dodatkowo wyposażone w kółka. Regał z szufladami nadaje się nie tylko do przechowywania zabawek, ale również innych przedmiotów, w tym kredek, farb i pisaków. Łatwy dostęp do poszczególnych półek ułatwia dziecku wyciąganie swoich rzeczy.

Więcej
Jest 28 produktów.

Podkategorie

  • SZAFKI REGAŁY DO...
  • Pojemniki na zabawki...

    Pokój dziecięcy jest miejscem, w którym trudno zachować porządek. Nasze pociechy lubią zostawiać wszędzie zabawki oraz inne akcesoria, przez co w pokoju panuje chaos. Pojemniki na zabawki dla dzieci są niezwykle funkcjonalne, ponieważ można do nich schować wszystkie akcesoria, które zapewniają rozrywkę Twojej pociesze. W takich pomieszczeniach doskonale sprawują się plastikowe pojemniki na zabawki dla dzieci. Pojemne pudełka pomieszczą wiele przedmiotów i ułatwią zachowanie czystości nawet w niewielkich pomieszczeniach. Kufry na zabawki zmieszczą się w każdym pokoju, szczególnie że niektóre można układać w rządku jeden na drugi, aby zaoszczędzić miejsce. W naszej ofercie znajdują się wiaderka oraz prostokątne pojemniki na zabawki dla dzieci na kółkach. Takie rozwiązanie jest wysoce praktyczne – dzieci nie muszą ich dźwigać, wystarczy przesunąć je w dowolne miejsce, bez względu na poziom napełnienia. Pojemniki plastikowe na zabawki są łatwe w użytkowaniu, dlatego każde dziecko bez problemu samo wyciągnie z nich swoje akcesorium. Pudła na zabawki świetnie sprawdzają się w każdym dziecięcym pokoju i ułatwią sprzątanie zarówno maluchowi, jak i jego rodzicom. Skrzynie na zabawki to również doskonałe rozwiązanie dla przedszkoli. Dziecięce akcesoria łatwiej posortować do odpowiednich kufrów oraz wiaderek, a tym samym możemy oddzielić zabawki dla dziewcząt od tych przeznaczonych chłopcom.

    Funkcjonalne rozwiązanie do dziecięcego pokoju

    Dzięki wieczkom możemy zasłonić zawartość pojemników, co zwiększa estetykę, ale również zapobiega zbieraniu się kurzu na zabawkach. Wysokiej jakości materiały sprawiają, że pojemniki na zabawki dla dzieci są trwałe, nie ulegają zniszczeniom nawet wtedy, gdy najmłodsi szarpią za ścianki czy pokrywy. Z łatwością można postawić je w dowolnym miejscu, a chowanie akcesoriów nie stanowi najmniejszego problemu – porządkowanie zajmuje krótką chwilę, szczególnie, że plastikowe pojemniki na zabawki są pojemne i pomieszczą wiele pluszaków czy klocków. W wiaderkach na zabawki można trzymać dowolne akcesoria, jakie przydają się dziecku – lalki, samochody, żołnierzyki, a w pojemniku na zabawki dla dzieci można również przechowywać gry planszowe. Dobrze ustawione będą zajmowały niewiele miejsca.

na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 28 elementów