Bestsellery

Informacja

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

Kosze

W każdym gospodarstwie domowym produkuje się dużo odpadów, a w wielu miejscach coraz częściej pojawiają się kontenery umożliwiające recykling. W domach zazwyczaj brakuje miejsca do oddzielania poszczególnych surowców, dlatego zestawy koszy do segregacji śmieci świetnie nadają się do każdego mieszkania, w którym ceni się ochronę środowiska natura...

W każdym gospodarstwie domowym produkuje się dużo odpadów, a w wielu miejscach coraz częściej pojawiają się kontenery umożliwiające recykling. W domach zazwyczaj brakuje miejsca do oddzielania poszczególnych surowców, dlatego zestawy koszy do segregacji śmieci świetnie nadają się do każdego mieszkania, w którym ceni się ochronę środowiska naturalnego. Kosze do segregacji śmieci do domu pozwalają je uporządkować i zachować estetykę. Dzięki pokrywom można zapobiec wydzielaniu się nieprzyjemnego zapachu, a wysokiej jakości plastik sprawia, że można przechowywać w nich nawet ciężkie odpady. W ofercie mamy zarówno standardowe wiaderka, jak i różnego rodzaju stojaki. Z racji tego, że wiele rodzin decyduje się na segregację śmieci, proponujemy również kosze ułatwiające recykling. Sortery doskonale sprawdzą się w każdym mieszkaniu, ale również takich miejscach jak szkoła czy biura. Zestawy koszy do segregacji śmieci dostępne w naszej ofercie to produkty wytrzymałe. Plastik nie pęka pod wpływem przeciążenia, dlatego można wyrzucać do niego dowolne odpady.

Funkcjonalne kosze na śmieci

Każdy kosz do segregacji śmieci do domu wykonany jest z wysokiej jakości plastiku odpornego na uszkodzenia mechaniczne oraz warunki atmosferyczne, dzięki czemu mogą stać również na tarasie. Są wytrzymałe, dlatego spokojnie można chwytać zapełnione pojemniki i przenosić je w dowolne miejsce. To szczególne ułatwienie wtedy, kiedy do zsypu wrzucamy odpady bezpośrednio z kosza. Oferujemy kosze do segregacji śmieci do domu oraz biur czy obiektów użyteczności publicznej, w tym także pojemniki na kółkach, które można z łatwością transportować w dowolne miejsce. Specjalne pojemniki na baterie przydają się przy wielu supermarketach.

Więcej
Jest 45 produktów.

Podkategorie

  • Kosze do wewnątrz
  • Kosze na zewnątrz

    W wielu gospodarstwach domowych recykling staje się codziennością. Segregowanie śmieci dla nikogo nie stanowi już zdziwienia, a żeby mogło odbywać się w prawidłowy sposób wystarczy zaopatrzyć się w kosze do segregacji zewnętrznej, które umożliwią wygodny podział. Zewnętrzne kosze na śmieci muszą być pojemne – takie znajdziesz w naszej ofercie. Przykładamy dużą uwagę do jakości, dlatego pojemniki do segregacji odpadów są trwałe, odporne na uszkodzenia mechaniczne i niekorzystne warunki atmosferyczne.

    Usprawnione segregowanie odpadów

    Jeśli interesuje Cię funkcjonalny pojemnik do segregacji odpadów, znajdź wśród naszych produktów różnorodne kubły – pojedyncze lub z trzema komorami na trzy różne surowce. Kosze na śmieci zewnętrzne plastikowe dostosowane są do każdej temperatury oraz warunków atmosferycznych, a do tego są pojemne i funkcjonalne. Kosze na śmierci zewnętrzne z naszej oferty wyróżniają się wysokiej jakości plastikiem, z którego zostały wykonane, ale także estetycznym wyglądem i przeznaczeniem – ułatwią zachowanie porządku w ogrodzie.

  • Zestawy segregacja śmieci
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 45 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 45 elementów