Bestsellery

Informacja

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

KOSZE DO SEGREGACJI ODPADÓW

W każdym gospodarstwie domowym, biurze czy na działce produkuje się dużo śmieci – w takich miejscach muszą znaleźć się kosze do segregacji odpadów, w których możemy je składować. Pozwolą zachować higienę oraz czystość – nierzadko zdarza się, że z worków wyciekają różne płyny lub robi się w nich dziura, przez którą przedostają się różne produkty....

W każdym gospodarstwie domowym, biurze czy na działce produkuje się dużo śmieci – w takich miejscach muszą znaleźć się kosze do segregacji odpadów, w których możemy je składować. Pozwolą zachować higienę oraz czystość – nierzadko zdarza się, że z worków wyciekają różne płyny lub robi się w nich dziura, przez którą przedostają się różne produkty. Mając kosze do segregacji odpadów, wszelkie nieczystości nie lądują na podłodze, ale wewnątrz kubła, a zamykane pojemniki dodatkowo chronią przed wydzielaniem się nieprzyjemnego zapachu w pomieszczeniu oraz zasłaniają zawartość. Kosze do segregacji śmieci do domu są wytrzymałe i pojemne, dlatego można składować w nich nawet większe odpady, również bez obawy, że kubeł pęknie. W ofercie znajdują się również stojaki przeznaczone do recyklingu, które świetnie sprawdzają się w różnego rodzaju punktach gastronomicznych, ale także szkołach.

Do biura i nie tylko

W wielu miejscach segregujemy odpady, oddzielamy plastik od makulatury i szkła, co sprawia, że potrzebujemy kilka pojemników. Coraz więcej firm decyduje się chronić środowisko i wybiera kosze do segregacji odpadów do biura, które ułatwiają recykling. Sortery doskonale sprawują się w miejscach publicznych czy siedzibach przedsiębiorstw. Pojemniki wykonane są z wysokogatunkowego plastiku odpornego na uszkodzenia mechaniczne i czynniki atmosferyczne, dzięki czemu mogą znajdować się również w ogrodzie. Kosze do segregacji odpadów pozwolą zachować porządek i ułatwią sortowanie, dzięki czemu przyczynimy się do ochrony środowiska naturalnego.

Więcej
Jest 43 produktów.
na stronę
Pokazuje 1 - 18 z 43 elementów
Pokazuje 1 - 18 z 43 elementów