Zestaw 3 doniczek

Nowy produkt

Zestaw 3 modułowych doniczek.Małe funkcjonalne doniczki umożliwią hodowanie ziól i kwiatów w domu, na tarasie lub balkonie. Możn z nich stworzyc ciekawa kompozycję do kwiatów takze na zewnatrz w ogrodzie. Zestaw doniczek wiszacych to element dekoracyjny, który świetnie uzupełni nasze wnętrza.

Więcej szczegółów

69,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Komplet trzech wiszących doniczek na zioła i kwiaty

Zestaw 3 modułowych doniczek. Małe funkcjonalne doniczki umożliwią hodowanie ziól i kwiatów w domu, na tarasie lub balkonie. Możn z nich stworzyc ciekawa kompozycję do kwiatów takze na zewnatrz w ogrodzie. Zestaw doniczek wiszacych to element dekoracyjny, który świetnie uzupełni nasze wnętrza.

Mówi się, że rośliny emitują pozytywną energię. Jest w tym wiele prawdy. Obecność kwiatów i ziół poprawia samopoczucie, uspokaja, a nawet korzystnie wpływa na zdrowie. Warto o tym pamiętać planując zagospodarowanie balkonu lub ogródka. Aby nasze rośliny dobrze rosły oraz pięknie wyglądały, warto umieścić je w ładnych i praktycznych doniczkach.

Zestaw doniczek - piękny ogród lub balkon

Doniczki do ogrodu lub na balkon są po prostu potrzebne. Bez nich nie będziemy mieli gdzie posadzić naszych roślin. Jednak użyteczność to nie wszystko. Ładne doniczki doskonale zdobią nasze najbliższe otoczenie. Jeśli chcemy, aby dobrze prezentowały się na balkonie lub ogrodzie, możemy zaopatrzyć się od razu w zestaw doniczek. Wtedy wszystko doskonale będzie do siebie pasować. Zestaw doniczek idealnie sprawdzi się nie tylko na zewnątrz, ale również w domu, np. w kuchni.

Proponujemy zestaw trzech doniczek w uniwersalnym białym kolorze. Dzięki swojej barwie doskonale wkomponują się w każde sąsiedztwo. Doniczki umieszczone zostały na ładnym stojaku. Dzięki temu na niewielkiej przestrzeni możemy posadzić kilka rodzajów ziół lub gatunków kwiatów. Sprawi to, że nasz ogród lub balkon będzie jeszcze bardziej kolorowy. Zestaw doniczek nie zajmuje wiele miejsca, a przy tym fajnie wygląda. W takim otoczeniu będzie Wam się dobrze wypoczywać. 

Produkt wyprodukowano z nylonu, który jest odporny na wysoką temperaturę oraz uszkodzenia mechaniczne.
Każdy element centralny wkręca się wewnątrz doniczki, tworząc od 1 do 3 kombinacji elementów.
Wykonany z ABS zestaw składający się z 3 doniczek, 3 kratek odprowadzajacych wode.

Doniczki wiszace mocujemy pomiędzy 2 łączniki i haczyk

Waga 0,47 kg
Wysokość 11,0 cm
Średnica 12,4 cm
Ilość 3 szt.
Wysokość całkowita 72,0 cm
Średnica dolna 8,5 cm
Kolor Biały
Jasny zielony
Materiał Nylon
Wkład do doniczki Średnica: 8,7 cm
Wysokość całkowita: 0,5 cm
Ilość: 3 szt.
Istotne informacje Z dziurkowanym wkładem umożliwiającym odprowadzanie nadmiaru wody z ziemi
Łatwy montaż

Produkty powiązane