Szczotka zmywak w stojaku

700-0020

Nowy produkt

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

29,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Czy zmywanie naczyń może być przyjemne? Tak, jeśli masz w domu fajnego pomocnika. Szczotka zmywak, która po włożeniu do stojaka staje się kolorową laleczką uprzyjemni Ci sprzątanie po każdym posiłku. Z takim asystentem szybko znajdziesz też innych chętnych do pomocy.

Szczotka do naczyń – zmywanie nie musi być nudne

Kto dziś zmywa? Po tym pytaniu często przy stole zapada głucha cisza. Chyba, że masz w swojej kuchni wyjątkowego asystenta. Szczotka do mycia naczyń w kształcie kolorowej laleczki sprawi, że nudny obowiązek stanie się przyjemnością. Domownicy chętnie włączą się do pomocy. Szczotka zmywak w ciekawym stojaku spowoduje, że zmywanie zamieni się w dobrą zabawę.

Szczotka do naczyń laleczka uczyni Twoją kuchnię bardziej radosną i kolorową. Jednak atrakcyjny wygląd to nie wszystko. Dzięki nylonowym włóknom, które nie rysują powierzchni, szczotka zmywak w stojaku jest też skuteczna. Bez problemu pomoże doczyścić nawet najbardziej uciążliwy bród. Zmywak do naczyń laleczka jest więc nie tylko ładny, ale też doskonale spełnia swoje zadanie.

Nie możemy Ci obiecać, że po zakupie naszej szczotki zmywaka do naczyń w Twoim domu nie będzie już kłótni o to, kto zmywa po posiłku. Teraz chętnych może być zbyt wielu.

Produkty powiązane