Zestaw do mycia naczyń,pojemnik na płyn

700-0037

Nowy produkt

Zestaw do mycia naczyń jak wiosenny ogródek

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

39,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Sprzątanie po posiłku nie musi być nużącą czynnością. Może pójść szybko i sprawnie. Wystarczy, że zaopatrzycie się w odpowiedni zestaw do mycia naczyń. Najlepiej, aby był nie tylko skuteczny, ale jeszcze atrakcyjnie wyglądał.

Zestaw do mycia naczyń jak wiosenny ogródek

Szczotka zmywak, płyn do mycia naczyń i gąbka – to wszystko czego potrzebujemy, aby nasze naczynia znów lśniły po zjedzonym posiłku. To zestaw niezbędny w każdej kuchni. Nie musi być on jednak tylko użyteczny, może jeszcze fajnie wyglądać.

Zestaw do mycia naczyń, który przypomina wiosenny ogródek – brzmi ciekawie, prawda? Teraz możesz go mieć także w swojej kuchni. Taki zestaw do mycia naczyń na pewno spodoba się wszystkim domownikom, którzy chętniej będą pomagać w sprzątaniu po zjedzonym posiłku. W zestawie znajduje się wszystko, co jest potrzebne do mycia naczyń – zbiornik na płyn, szczotka zmywak, gąbka oraz pojemnik w kształcie płotka, który pozwala trzymać wszystko w jednym miejscu. Całość jest dostępna w żywych wiosennych kolorach. Dzięki starannemu wykonaniu zestaw do mycia naczyń będzie nam dobrze służył i długo cieszył nasze oko.

Wiosenny zestaw do mycia naczyń uatrakcyjni sprzątanie po śniadaniu, obiedzie i kolacji oraz wystrój Waszej kuchni. Przekonajcie się sami!