Szczotka ze skrobakiem

700-0043

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

49,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Zaschnięte jedzenie może być problemem, ale wcale nie musi. Kłopotu podczas zmywania można uniknąć, wyposażając się w szczotkę ze skrobakiem. Ten kuchenny przyrząd pomoże nam dobrze doczyścić naczynia nawet po bardzo problematycznym posiłku.

Szczotka ze skrobakiem – wyczyść naczynia na błysk

Czy zdarzyło się Wam kiedyś długo i bezskutecznie szorować przypalony garnek lub talerz z zaschniętymi resztkami jedzenia? Na pewno tak. Nikt tego nie lubi. Dlatego właśnie warto wyposażyć swoją kuchnie w szczotkę do naczyń ze skrobakiem.

Jak działa ten przyrząd? To szczotka do naczyń i skrobak w jednym. Jedną stroną zmywamy talerze, garnki, sztućce i inne kuchenne wyposażenie, drugą – szorujemy bardziej problematyczne zabrudzenia. Szczotka do naczyń ze skrobakiem pomaga zaoszczędzić wiele czasu i nerwów. Sprawia, że zmywanie jest wygodne i bardziej efektywne. Szczotkę do naczyń bez problemu można zawiesić także na ścianie, dzięki czemu zawsze będzie pod ręką.

Jest jeszcze jeden powód, dla którego warto zaopatrzyć się w naszą szczotkę ze skrobakiem. Zmywanie z nią stanie się znacznie przyjemniejsze. Szczotka skrobak ma kształt ładnej i kolorowej laleczki. Nie tylko pomoże nam z zmywaniu. Sprawi, że nasza kuchnia stanie się weselsza.