Ociekacz

700-0048

Nowy produkt

Ociekacz do sztućców – wygoda i oszczędność czasu

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

55,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Wycieranie sztućców po myciu bywa uciążliwe. Nie musimy tego robić, jeśli mamy ociekacz. To prosty gadżet, który będzie przydatny w każdej kuchni.. Dzięki atrakcyjnej formie kwiatka w doniczce zwykły ociekacz sprawi, że do naszego domu zawita wiosna.

Ociekacz do sztućców – wygoda i oszczędność czasu

Ociekacz do sztućców to bardzo potrzebny drobiazg, którego nie może zabraknąć w żadnej kuchni. Dzięki temu, podczas zmywania naczyń, nie musimy tracić dodatkowego czasu na wycieranie noży, widelców i innych drobnych kuchennych przyborów. Ociekacz sprawia, że nasze sztućce przechowywane są w dobrych warunkach i szybko wysychają. Dzięki temu po chwili znów możemy z nich korzystać.

Wyposażenie kuchni nie musi być nudne. Ociekacz do sztućców w kształcie kwiatka w doniczce ożywi każde pomieszczenie. Ten atrakcyjny gadżet będzie dobrze prezentował się w każdej kuchni. Ociekacz kwiatek sprawi, że codzienne zmywanie stanie się znacznie ciekawszym zajęciem. Wymienić można też praktyczne zalety. Ociekacz do sztućców jest bardzo pojemny, więc będziemy mogli suszyć na raz wiele drobnych kuchennych przyborów. Został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu będzie nam służył naprawdę długo.