Ręcznik z mikrofibry

700-0059

Nowy produkt

3 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

39,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Lubisz koty? Jeden z nich może zostać Twoim pomocnikiem w kuchni. Miałczący przyjaciel nie będzie hałasował ani bałaganił, lecz wesprze Cię w codziennym sprzątaniu. Taki ręcznik kuchenny na pewno będzie Ci dobrze służył, a przy okazji fajnie się prezentował.

Ręcznik z mikrofibry – niezawodny pomocnik w kuchni

Ręcznik z mikrofibry doskonale sprawdzi się w każdej kuchni. Wykonany został z bardzo chłonnego materiału, który sprawnie pochłania wilgoć i szybko wysycha. Jest też bardzo miły w dotyku. Ręcznik z mikrofibry będzie bardzo przydatny podczas wycierania zachlapanych kuchennych blatów, ścierania kurzy, a nawet czyszczenia bardziej problematycznych zabrudzeń. Jest praktyczny i wygodny w użytkowaniu. Gdy się zabrudzi, można go wyprać w pralce. Mikrofibra jest bardzo wytrzymałym materiałem, co oznacza, że wykonany z niej ręcznik będzie nam służył wyjątkowo długo.

Sprzątanie kuchni to zajęcie obowiązkowe, lecz niezbyt ciekawe. Czynność tę można jednak uczynić bardziej atrakcyjną. Pomoże w tym ręcznik z mikrofibry w postaci wesołego kotka. Ten ręcznik kuchenny będzie nie tylko dobrze służył oraz fajnie prezentował się na wieszaku. Używając go na pewno się uśmiechniesz. Takiego pomocnika wszyscy będą Ci zazdrościć.