Zestaw 3 doniczek w kolorze zielonym śr. 13cm

700-0105

Nowy produkt

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

68,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Relaks na balkonie lub w ogródku… Brzmi fajnie, prawda? Jeszcze lepiej jest wypoczywać w ładnym otoczeniu, wśród różnorodnych kwiatów i ziół. Rośliny muszą jednak gdzieś rosnąć. Dlatego warto zaopatrzyć się w zestaw doniczek. To nie tylko użyteczny drobiazg, ale też ciekawa ozdoba naszego ogrodu, balkonu, a nawet mieszkania.

Zestaw doniczek – ładnie i kolorowo

Żywe kolory w naszym domu poprawiają nastrój, dodają energii i zachęcają do działania. Jeśli spędzamy dużo czasu w ogrodzie lub na balkonie, warto również tam otoczyć się różnobarwnymi kwiatami, najlepiej w kolorowych doniczkach. Wtedy podczas wypoczynku będzie nam towarzyszył jeszcze lepszy humor.

Kolorowe doniczki do ogrodu i na balkon pomogą ożywić każdą przestrzeń. W takim otoczeniu będziemy czuli się naprawdę dobrze. Warto zainwestować od razu w cały zestaw doniczek, w których będziemy mogli zasadzić jeszcze więcej kwiatów i ziół.

Chcecie, aby na Waszym balkonie lub w ogrodzie było naprawdę kolorowo? Proponujemy zestaw doniczek w żywym zielonym kolorze. Dzięki temu, że doniczki są umieszczone na ładnym stojaku w kształcie piętrzących się w górę pnączy, nadają się doskonale jako ozdoba na balkon lub do ogrodu. Taki zestaw doniczek będzie zajmował niewiele miejsca, co pozwoli dobrze zagospodarować nawet niewielką przestrzeń.