Zobacz większe

Koszopopielnica Prestige Pilar

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Kosz na śmieci to sprzęt niezbędny w każdym domu, biurze i innych miejscach publicznych. Wart w niego zainwestować jeśli chcemy zachować czystość w swoim najbliższym otoczeniu. Gdy w naszej rodzinie lub pracy są osoby palące, dobrym rozwiązaniem jest koszopopielnica.

Koszopopielnica – dwa w jednym

Kosz na śmieci z popielnicą to bardzo komfortowe rozwiązanie. Dzięki niemu można za jednym razem wyrzucić drobne odpady i ugasić papierosa. Decydując się na zakup koszopopielnicy nie będziemy musieli oglądać niedopałków, które poniewierają się po trawniku lub w ogrodzie. Kosz na śmieci i popielniczka w jednym to ogromna wygoda.

Koszopopielnica jest niewielkich rozmiarów, dlatego można postawić ją praktycznie wszędzie. Uniwersalny stalowy kolor sprawi, że będzie pasować do wszystkich pozostałych sprzętów znajdujących się w biurze i domu. Kosz i popielniczka zostały wykonane ze stali nierdzewnej, odpornej na takie warunki atmosferyczne jak śnieg i deszcz. Bez problemu możemy umieścić je na zewnątrz, np. w ogrodzie lub przed biurem. W ten sposób, przy okazji damy jasny sygnał, że palenie w pomieszczeniu nie wchodzi w grę. Kosz na śmieci z popielnicą jest zrobiony z wysokiej jakości materiałów, co gwarantuje dużą trwałość. Koszopopielnica pomoże zachować czystość w najbliższym otoczeniu przez długie lata.