Zobacz większe

Kosz pedałowy Freedom fresh Antiseptic Alda

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Każdy z nas łatwo może wymienić czynności, które wykonuje bardzo często i regularnie. Jedną z nich jest niewątpliwie opróżnianie pojemnika na śmieci. Jeśli chcemy, aby odbywało się to jak najbardziej higienicznie, możemy postawić na kosz pedałowy.

Kosze na śmieci z pedałem – higiena na najwyższym poziomie

Kosze na śmieci z pedałem to bardzo wygodne rozwiązanie, które sprawdzi się wszędzie – w domu, biurze czy miejscu publicznym. Działanie mechanizmu jest bardzo proste. Po nadepnięciu pedału pokrywa kosza unosi się w górę. Możemy wyrzucić śmieci nie dotykając nawet pojemnika na odpady. Kosz pedałowy jest więc opcją nie tylko wygodną, ale też bardzo higieniczną.

Proponowane przez nas kosze na śmieci z pedałem to doskonałe wyposażenie np. dla placówek służby zdrowia (szpitali i gabinetów lekarskich) oraz osób ceniących wysoki poziom higieny. Kosz pedałowy został pokryty farbą z substancją skutecznie niszczącą drobnoustroje. Powłoka antybakteryjna jest bardzo trwała. Kosze na śmieci z pedałem pomogą nam zapewnić czystość w najbliższym otoczeniu na długie lata.

Kosz pedałowy dostępny jest w różnych rozmiarach i uniwersalnych kolorach. Dzięki temu będzie wyglądać dobrze w każdym pomieszczeniu. Kosz na śmieci z pedałem zapewni nam wygodę, higienę oraz pomoże poprawić wystrój każdego wnętrza.