Zobacz większe

Kosz pedałowy Freedom fresh Soft close Alda

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Sale konferencyjne, kina, teatry, biura, hotele, sklepy lub własny dom – kosz pedałowy znajdzie zastosowanie wszędzie. Dzięki niemu wyrzucanie śmieci i opróżnianie pojemnika na odpady będzie odbywać się w sposób bardzo higieniczny, a przede wszystkim wygodny.

Kosz pedałowy - komfort użytkowania

Kosze na śmieci z pedałem to rozwiązanie stosowane w wielu domach i miejscach publicznych. Jest bardzo wygodne i higieniczne. Aby wyrzucić śmieci, wystarczy nadepnąć na pedał umiejscowiony u dołu pojemnika. Powoduje to uniesienie górnej pokrywki. Śmieci lądują w koszu, bez jego dotykania. Równie łatwo wygląda opróżnianie pojemnika. Kosz pedałowy jest bardzo szczelny, dzięki czemu na zewnątrz nie ulatniają się przykre zapachy.

Kosze na śmieci z pedałem, które proponujemy, wyposażone zostały w system bezgłośnego zamykania. Doskonale sprawdzą się w miejscach, gdzie powinna panować cisza, np. salach konferencyjnych, teatralnych czy kinowych. Ciche kosze na śmieci z pedałem docenią też osoby, chcące mieć spokój we własnym domu lub biurze.

Decydując się na zakup kosza na śmieci, powinniśmy brać pod uwagę także jakość. Kosz pedałowy został wykonany ze stali nierdzewnej, co zapewni jego trwałość na długie lata.