Zobacz większe

Kosz z pedałem Freedom fresh Heroes Alda

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

0,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Choć nie zawsze tego chcemy, śmieci są stale obecne w naszym życiu. Produkujemy je codziennie. Musimy więc wyposażyć domowe pomieszczenia w wygodny pojemnik na odpady. Kosz pedałowy niewątpliwie spełni oczekiwania wymagających użytkowników. To bardzo wygodne i higieniczne rozwiązanie.

Kosz pedałowy – jakość i wygoda

Kosze na śmieci z pedałem mogą znaleźć zastosowanie wszędzie – w domu, biurze czy innych miejscach publicznych. Wyrzucając odpady nie musimy się nachylać ani dotykać pojemnika. Gdy nadepniemy znajdujący się u dołu kosza pedał, jego pokrywka od razu unosi się do góry.

Kosze pedałowe są bardzo wygodne. W dodatku zapewniają wszystkim użytkownikom wysoki poziom higieny. Podczas wyrzucania śmieci i opróżniania pojemnika nie ma potrzeby, by dotykać go rękami. Kosze na śmieci z pedałami umożliwiają estetyczne składowanie odpadów. Dzięki szczelnej budowie nie ma możliwości, że nieprzyjemne zapachy wydostaną się na zewnątrz i będą wywoływały uczucie dyskomfortu u osób, które znajdą się w pobliżu.

Kosz pedałowy, który proponujemy, został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Będziemy mogli go użytkować przez długie lata. Kosze na śmieci z pedałem są dostępne w różnych kolorach. Możemy wybrać taki, który będzie dobrze komponował się z pozostałym sprzętem. Kosz pedałowy będzie dobrze wyglądać w każdym pomieszczeniu.