Toaleta turystyczna THETFORD QUBE XG 21L przenośna

Nowy produkt

Turystyczna toaleta przenośna Thetford 21 L wszestronne zastosowanie nadaje sie do do przyczep kempingowych, kamperówna łódź, jacht.Przydatna na działce lubpodczas wyjazdów samochodem

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

255,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Oryginalny produkt Thetford 
Doskonale sprawdza się w miejscach do których nie można doprowadzić instalacji kanalizacyjnej. Składa się z dwóch części: górna to zbiornik na wodę do spłukiwania połączony z muszlą klozetową. Dolna część to zbiornik na nieczystości połączony z rurą spustową, która gwarantuje łatwe i higieniczne wylewanie fekaliów.

1. Prosty montaż obu części za pomocą przycisku odblokowującego z tyłu toalety.
2. Lejek za pomocą którego z łatwością można dodać odpowiednią ilość płynu do zbiornika na nieczystości
3. Płyn i wodę do spłukiwana można wlać bezpośrednio do górnego zbiornika
4. Pompka mieszkowa - ręcznie obsługiwana przycisk do spłukiwania; szybkie opróżnianie zbiornika przy pomocy jednego przycisku obniżającego ciśnienie. Średnio można wcisnąć od 50 do 60 razy, zależy od siły nacisku dłonią.
5. Lekka kaseta na fekalia, którą można łatwo transportować.
6. Unikalna, zintegrowana obrotowa rura spustowa ułatwia opróżnienia zbiornika. Nie trzeba demontować ani czyścić oddzielnych części. Przycisk napowietrzania na dolnym zbiorniku zapobiega rozpryskiwaniu podczas opróżniania. Ogranicznik na zbiorniku na nieczystości utrzymuje rurę spustową we właściwym miejscu, dzięki czemu dwa zbiorniki można po prostu zatrzasnąć.
7. Zbiornik na fekalia o pojemności 21L.
8. Zbiornik na czystą wodę do spłukiwania o pojemności 15L.

Wymiary: 41,4(wys) x 38,3 x 42,7cm
Waga: 3,5 kg

Nasza rada
Aby zminimalizować ryzyko uszkodzenia, zużycia lub problemów przy opróżnianiu zbiornika na nieczystości zalecamy używanie produktów do pielęgnacji toalet. Dodatki te pomagają zapobiegać nieprzyjemnym zapachom i gazowaniu oraz utrzymywać czystość wnętrza dolnego zbiornika. Używając przenośnej toalety turystycznej Thetford w połączeniu z produktami do pielęgnacji zwiększa się higienę i komfort użytkowania, wówczas zbiornik można opróżniać tylko raz na cztery dni.