Stacja modułowa do segregacji wewnętrznej i zewnętrznej

Nowy produkt

Stacja modułowa do segregacji śmieci – wewnątrz i na zewnątrz

                    TERMIN OCZEKIWANIA 6 - 8  TYGODNI TOWAR ROBIONY JEST NA ZAMÓWIENIE

Więcej szczegółów

Ten produkt nie występuje już w magazynie

670,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Segregacja odpadów jest dziś obowiązkiem. Wymagają tego przepisy prawa. Sortując śmieci mamy pewność, że nie będziemy ukarani. Najważniejsze jednak, że w ten sposób dbamy o środowisko i nie przyczyniamy się do zanieczyszczania naszej planety. Dlatego, w każdym domu i zakładzie pracy, potrzebne są pojemniki do segregacji śmieci.

Stacja modułowa do segregacji śmieci – wewnątrz i na zewnątrz

Kosze do segregacji odpadów umożliwiają posortowanie śmieci w zależności od tego, z czego zostały wykonane – plastik, szkło, papier, a także oddzielenie bioodpadów. Jeżeli chcemy, aby w naszym domu czy biurze znalazły się wszystkie potrzebne pojemniki do sortowania odpadów, powinniśmy zainwestować w modułową stację do segregacji.

Modułowa stacja do segregacji sprawdza się zarówno w pomieszczeniach zamkniętych, jak i na zewnątrz budynku. To od nas zależy, w ile pojemników do segregacji zostanie wyposażona. Na każdym koszu do segregacji znajduje się naklejka, która pozwala dopasować odpady do konkretnego pojemnika.

Pojemniki do segregacji śmieci, które składają się na stację modułową, zostały wykonane z wysokiej jakości materiałów. Będą służyć nam przez wiele lat. Kosze do segregacji odpadów są także bardzo wygodne w użytkowaniu. Bez wątpienia zdadzą egzamin w każdym domu i biurze.