Niszczarka dokumentów REBEL, kart, CD z koszem 21 L

URZ0952

Nowy produkt

Niszczarka Quer umożliwia jednorazowo zniszczenie 8 kartek,  pozwoli to na szybkie pozbycie się dużej ilości zbędnych dokumentów. Dodatkowo, specjalnie zaprojektowany mechanizm tnie dokumenty w ścinki o wymiarach 4x18 mm, dlategomozesz być pewny, że zniszczone dane nie zostaną odtworzone.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

199,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

  

Szybko i bezpiecznie

Niszczarka Quer umożliwia jednorazowe zniszczenie 8 kartek, co pozwoli na szybkie pozbycie się dużej ilości zbędnych dokumentów. Ponadto, specjalnie zaprojektowany mechanizm tnie dokumenty w ścinki o wymiarach 4x18 mm, dlatego masz pewność, że zniszczone dane nie zostaną odtworzone.
urz0952-2.jpg

Podwójna funkcjonalność

Niszczarka umożliwia nie tylko niszczenie dokumentów, ale również płyt CD oraz kart płatniczych. Co więcej, zniszczone ścinki papieru oraz resztki kart gromadzone są w dwóch oddzielnych pojemnikach, co znacznie ułatwia segregację odpadów.
urz0952-1.jpg

Dla ułatwienia

Dużym udogodnieniem jest funkcja automatycznego uruchamiania i zatrzymywania. Dodatkowo, jeśli podczas niszczenia papier zablokuje się w niszczarce, możesz skorzystać z funkcji cofania, aby bezproblemowo usunąć kartki z urządzenia.
urz0952-3.jpg

Duża pojemność

Istotnym elementem niszczarki jest 21-litrowy kosz na ścinki, którego duża pojemność sprawia, że nie będziesz musiał go często opróżniać. Dużym ułatwieniem jest zdejmowana głowica z uchwytem, dzięki czemu opróżnianie kosza jest niezwykle łatwe.
urz0952-4.jpg

Pod kontrolą

To jeszcze nie koniec zalet niszczarki Quer! Urządzenie zostało wyposażone w okienko, które pozwoli w łatwy sposób sprawdzić poziom zapełnienia kosza.