Stojaki do segregacji odpadów ruff zestaw 4x 120 L

kod1234567

Nowy produkt

Stojaki do segregacji odpadów 4X 120 L

Zestaw 120 litrowy wytrzymałych stojaków na worki.

Łatwa segregacja dzięki 4 wersjom kolorystycznym kosza.

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

545,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Dzięki dużej pojemności stojaka oszczędzisz swój czas i miejsce. Nie musisz często zmieniać worków. Podnoś stojak, a nie worek. OSZCZĘDZASZ swój kręgosłup Dzięki zastosowaniu specjalnych uchwytów, wygodnie wymienisz worek poprzez podniesienie pojemnika.

Taka funkcja powoduje, że nie musisz już wyciągać ciężkiego worka górą kosza i narażać się na rozdarcie go lub zbędny wysiłek. Ochrona przed zwierzętami Pojemniki na worki Ruff dzięki swej budowie są świetną alternatywą dla popularnych stojaków, w których worki są "odkryte", a tym samym są narażone na uszkodzenia przez zwierzęta. Dzięki zastosowaniu naszych stojaków masz pewność, że na Twoim podwórku zawsze będzie panował ład i porządek. Nie będzie się przewracał, dzięki zwiększonej średnicy podstawy Zastosowanie przez włoskich projektanów dużej średnicy przy podstawie pojemnika bo aż 55 cm gwarantuję, że stojak jest niebywale stabilny i nie przewróci się nawet przy silnym wietrze. Specjalna obręcz utrzymująca worek = proste zakładanie worka Pojemnik wyposażony jest w specjalną obręcz utrzymującą worek, dzięki czemu wyeliminowano możliwość zsuwania się worka, a tym samym użytkowanie stojaka jest niebywale wygodne. Koniec z ciągle opadającymi workami i co się z tym wiąże niestetycznym wyglądem podwórka.

charakterystyka:

Wysoka jakość wykonania Zastosowanie wysokiej jakości materiału tj. Poliprepylenu sprawia, że produkt jest super wytrzymały.

Jest odporny na warunki atmosferyczne, a jego gładka powieszchnia zapewnia, że bardzo łatwo się czyści.

 Łatwa segregacja dzięki 4 wersjom kolorystycznym.

Ten model stojaka występuję w trzech wersjach kolorystycznych: niebieskim, zielonym i żółtym,brązowym dzięki czemu segregacja staję się nie tylko prosta, ale również wygodna

wymiary:

WYMIARY POJEDYNCZGO KSZA

Średnica otworu wrzutowego: 38,5 cm,

Wysokość: 87 cm,

Średnica podstawy: 52,5 cm

Duża pojemność, aż 120 litrów

Produkty powiązane