Kosz do segregacji odpadów Eko station

Nowy produkt

Zestaw do segregacji odpadów 3 komory 3x 60 L 

 TOWAR  NA ZAMÓWIENIE

Więcej szczegółów

1 Przedmiot

Ostatnie egzemplarze!

950,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Sortując śmieci, dbamy o środowisko. To także obowiązek, który narzucają nam aktualne przepisy prawa. W takiej sytuacji konieczne jest zaopatrzenie się w kosz do segregacji odpadów. Dzięki temu będziemy mieć świadomość, że nie przyczyniamy się do zanieczyszczania naszej planety. Zyskamy również pewność, że nie zostaniemy ukarani za nieprawidłową segregację.

Kosz do segregacji odpadów – potrzebny w każdym domu i firmie

Kosz do segregacji odpadów to dziś element wyposażenia niezbędny w każdym domu, zakładzie pracy czy budynku użyteczności publicznej. Pozwala podzielić śmieci ze względu na to, z czego zostały wykonane (np. plastik czy papier). Zanim zdecydujemy się na konkretny kosz do segregacji odpadów, musimy przemyśleć dobrze nasze potrzeby.

Kosz do segregacji śmieci, dostępny w naszej ofercie, posiada bardzo dużą pojemność. Doskonale sprawdzi się w biurze, w którym zatrudnionych jest wielu pracowników lub budynku użyteczności publicznej, gdzie przebywa dużo osób. Docenią go także domownicy, którym nie chce się zbyt często wynosić śmieci. Kosz do segregacji odpadów wykonany został ze stali powlekanej organicznie, która idealnie nadaje się do użytkowania w pomieszczeniach zamkniętych. Dzięki plastikowym wiaderkom, umieszczonym w każdej komorze, opróżnianie kosza na śmieci przebiega szybko i sprawnie. Sortowanie odpadów ułatwią nam kolorowe naklejki.