Szczotka do mycia naczyń z dozownikiem płynu kot Felix

700-0041

Nowy produkt

Wyjątkowa szczotka do naczyń w kształcie kota  to zabawny dodatek do zlewu kuchennego.

Szczotka z dozownikiem do płynu do  mycia naczyń to obowiązkowy gadżet w każdej kuchni.

Kot Felix udowodni Ci że mycie naczyń  nie bedzie juz takie nudne i ciężkie.

Więcej szczegółów

5 Przedmioty

39,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Szczotka do zmywania naczyń w kształcie kota z dozownikiem do płynu.

Zabawna szczotka to praktyczne rozwiązanie, które sprawi, że zmywanie  a w szczególności czyszczenie garnków i patelni stanie się dużo prostsze.

Dzięki zintegrowanemu ze szczotką pojemnikowi na płyn, dozuje się go bardzo łatwo po naciśnięciu miękkiego guziczka na brzuchu kotka.
Napełnia się go odkręcając podstawę i aktywuje naciskając brzuch kota, który uwalnia płyn we włóknach.

Szczotka wykonana jest z niezwykle trwałych, nierysujących włókien.

Charakterystyka:

-ułatwia zmywanie trudnych zabrudzeń

-chroni Twoje ręce ,nie masz bezpośredniego kontaktu z płynem 

-ciekawy ksztalt ,zabawny kot

-funkcjonalna przez zastosowanie zintegrowanego dozownika płynu do naczyn 

-wyprodukowano w UE

-marka VIGAR

wymiary:

7,5x7,5x25 cm

Nikt z nas nie lubi spędzać zbyt wiele czasu na zmywaniu naczyń. Czynność ta nie musi jednak trwać długo. Można ją nie tylko przyspieszyć, ale też uczynić bardziej wygodną. Wystarczy wyposażyć się w szczotkę z zasobnikiem na płyn.

Szczotka z zasobnikiem na płyn. Zmywaj z kotem Felixem!

Trudno wyobrazić sobie skuteczne zmywanie naczyń bez użycia płynu. Zwykle nalewamy go na gąbkę, a potem szorujemy brudne szklanki, sztućce i talerze. Można jednak ułatwić sobie życie kupując zestaw dwa w jednym, czyli szczotkę do naczyń z zasobnikiem na płyn.

Jak działa szczotka z płynem? To bardzo proste. Szczotka do naczyń odkręca się od dołu. Właśnie w to miejsce nalewamy płyn. Kiedy chcemy, aby znalazł się na włóknach szczotki, naciskamy na specjalny przycisk. Łatwe, prawda? Szczotka do naczyń z zasobnikiem na płyn jest jednak nie tylko prosta w obsłudze. To bardzo wygodne i efektowne rozwiązanie, które pozwoli nam znacznie przyspieszyć zmywanie naczyń. Szczotka z zasobnikiem na płyn ma też atrakcyjny wygląd. Naczynia możemy czyścić zmywakiem… w kształcie kotka. Na pewno spodoba się nie tylko miłośnikom tych czworonogów.

Szczotka z płynem to obowiązkowe wyposażenie dla osób, które nie lubią spędzać zbyt dużo czasu przy zlewozmywaku, cenią sobie wygodę i chcą mieć w swojej kuchni miłego i spokojnego zwierzaka. 

-