Zestaw ogródkowy 20cm, kpl 6/szt

700-0093

Nowy produkt

Piękny ogród lub balkon, w którym można zrelaksować się po ciężkiej pracy, to marzenie większości z nas. Bez względu na to, czy mieszka się w bloku czy we własnym domu, dobrze mieć miejsce, w którym można odpocząć wśród zieleni.

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

75,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Piękny ogród lub balkon, w którym można zrelaksować się po ciężkiej pracy, to marzenie większości z nas. Bez względu na to, czy mieszka się w bloku czy we własnym domu, dobrze mieć miejsce, w którym można odpocząć wśród zieleni. Najpierw trzeba jednak o nią zadbać. Dobrze już dzisiaj zaopatrzyć się w funkcjonalny zestaw ogrodowy do pielęgnacji zieleni.

Zestaw ogródkowy – zadbaj o swoje rośliny

Lubisz otaczać się roślinami? Chcesz mieć miejsce, w którym możesz się wyciszyć? A może relaksują Cię prace ziemne? Jeśli choć na jedno pytanie opowiedziałeś „tak”, to znak, że przyda Ci się profesjonalny zestaw do ogrodu.

Planując prace w ogrodzie, dobrze zaopatrzyć się w odpowiedni sprzęt – grabki, łopatę czy wiaderko. Warto skompletować od razu cały zestaw ogrodowy. Dzięki temu wszystko, co potrzebne, będziemy mieli w zasięgu ręki. Profesjonalny zestaw sprawdzi się nie tylko na działce lub w ogrodzie, będzie przydatny również w pielęgnacji balkonu.

Zestaw ogrodowy, który proponujemy, jest wyposażony w profesjonalne przybory – grabie, łopaty o różnych kształtach oraz wiaderko. Każdy z tych elementów ma niewielki rozmiar, co sprawia, że jest bardzo poręczny i funkcjonalny. Sprzęt, który składa się na zestaw do ogrodu, został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Jest wytrzymały i trwały. Dzięki temu będzie nam służył długie lata i bez problemu stawi czoło nawet trudnym wyzwaniom. Zestaw ogródkowy doskonale sprawdzi się w pielęgnacji każdego rodzaju zieleni.