Miotełka do kurzu z mikrofibry

700-0064

Nowy produkt

Miotełka do kurzu z mikrofibry

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

46,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Okruszki na stole, zachlapany blat kuchenny, okurzona szafka… W takich sytuacjach doskonale sprawdza się zmiotka z mikrowłókna. Dzięki niej sprzątanie stanie się szybkie i wygodne. Może być też ciekawe. Stanie się tak, gdy Twoim pomocnikiem zostanie nasza kolorowa laleczka.

Zmiotka z mikrowłókna – szybkie i wygodne sprzątanie

Zmiotka z mikrowłókna jest bardzo wygodna w użytkowaniu. Pomaga łatwo pozbyć się ze stołu okruszków po jedzeniu i kurzu z telewizora, a także posprzątać, gdy coś nam się wyleje. Mikrowłókno można stosować na sucho i na mokro oraz prać w pralce. Grube włókna bez problemów pochłoną wszelkie zabrudzenia. Zmiotka z mikrowłókna sprawi, że sprzątanie będzie zajmować znacznie mniej czasu.

Dobry nastrój podczas sprzątania? To możliwe, jeśli masz w domu zmiotkę z mikrowłókna, która wygląda jak kolorowa lalka. Takiego pomocnika nikt się nie powstydzi. Zmiotka jest bardzo funkcjonalna. Składa się z uchwytu w kształcie laleczki i dołu wykonanego z mikrowłókna. Dzięki temu sprzątanie będzie szybkie i wygodne. Zmiotka laleczka na pewno będzie też fajnie prezentować się w każdym pomieszczeniu. Szybko oczaruje swoim urokiem każdego gościa i domownika.