Lejek kuchenny - komplet 3szt

700-0089

Nowy produkt

Komplet trzech oryginalnych lejków kuchennych marki VIGAR

Więcej szczegółów

2 Przedmioty

Ostatnie egzemplarze!

59,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Wyposażenie kuchni jest bardzo ważne. W każdym domu powinny znaleźć się akcesoria potrzebne do gotowania, smażenia czy pieczenia. Jednym z nich jest lejek kuchenny. Ten niepozorny drobiazg usprawni nam wiele codziennych czynności.

Lejek kuchenny – pomocny w każdej kuchni

Lejek kuchenny ułatwia przelewanie płynów, odcedzanie zup czy przygotowywanie konfitur. Dzięki niemu nic nie rozlejemy, a co za tym idzie - oszczędzimy sobie sporo nerwów podczas gotowania. Jeśli chcemy zabezpieczyć się na każdą ewentualność, możemy zaopatrzyć się od razu w zestaw lejków kuchennych różnych rozmiarów.

Funkcjonalność jest bardzo ważna. Lejek kuchenny nie musi jednak być tylko użyteczny. Nawet jeśli trudno w to uwierzyć, może stać się także ozdobą naszej kuchni. Zestaw kolorowych lejków kuchennych w komplecie z podstawką w kształcie lalki na pewno zachwyci każdego gościa i domownika. Ten oryginalny drobiazg sprawi, że wykonywanie codziennych, z pozoru nudnych czynności nabierze barw. Lejki zawieszone na podstawce wyglądają jak lalka w kolorowej sukience. Prawda, że urocze?

Dobry lejek kuchenny powinien być też wytrzymały. Zestaw, który proponujemy, został wykonany z wysokiej jakości materiałów. Dzięki temu będzie służył nam w kuchni długie lata.