Kosz na odpady Ekkofront 2 x 8 L+ 1 x 16 L (40 cm)

Nowy produkt

Ten produkt nie występuje już w magazynie

375,00 zł brutto

Do listy życzeń

Więcej informacji

Czy kosz na śmieci może ładnie wyglądać? Oczywiście, że tak. Wystarczy zainwestować w podszafkowy kosz do segregacji odpadów. Takie rozwiązanie ma wiele zalet – spełnia dobrze swoją funkcję, zapewnia wygodę i dobrze się prezentuje.

Kosz podszafkowy – estetyka i wygoda

Kosz do segregacji śmieci, który proponujemy, składa się z trzech niezależnych pojemników, umożliwiających sortowanie odpadów. Przeznaczony jest pod zabudowę podszafkową (z mocowaniem od frontu). Pojemniki na odpady wysuwają się i wsuwają. Ich pokrywa może być wykorzystywana jako półka do niewielkich i lekkich przedmiotów.

Kosz podszafkowy jest bardzo wygodny w użyciu. Każdy z pojemników posiada uchwyt, co znacznie ułatwia ich przenoszenie i opróżnianie. Dzięki temu, że kosz do segregacji śmieci jest umieszczony w szafce, gdzie zajmuje niewiele miejsca. Doskonale sprawdzi się w każdej kuchni, nawet tej niewielkiej. Kosz podszafkowy ma też inną zaletę - jest niemal niewidoczny.

Pojemnik na śmieci, przymocowany do kuchennej szafki nie tylko doskonale spełnia swoją rolę, pozwalając na ekologiczną segregację odpadów, ale przy okazji dobrze się prezentuje. Kosz podszafkowy wygląda bardzo estetycznie. Bez wątpienia spodoba się wszystkim domownikom.