Bestsellery

Informacja

Producenci

Promocje

Brak promowanych produktów w tym momencie.

Dostawcy

PLASTIKOWE REGAŁY SZAFKI NA DOKUMENTY

Niemal każdy z nas boryka się z problemem przechowywania dokumentów. Są na tyle ważne, że nie można ich zgubić, ale również często musimy do nich zaglądać, wypełniając liczne obowiązki czy opłacając bieżące rachunki. Szafki plastikowe umożliwią przechowywanie materiałów, również uczniom przetrzymującym sprawdziany i notatki z lekcji. Wśród poseg...

Niemal każdy z nas boryka się z problemem przechowywania dokumentów. Są na tyle ważne, że nie można ich zgubić, ale również często musimy do nich zaglądać, wypełniając liczne obowiązki czy opłacając bieżące rachunki. Szafki plastikowe umożliwią przechowywanie materiałów, również uczniom przetrzymującym sprawdziany i notatki z lekcji. Wśród posegregowanych łatwiej znaleźć te, które w danej chwili potrzebujemy. Dokumenty należy odpowiednio poukładać, aby w przyszłości móc łatwo znaleźć interesujące nas materiały. Jest to szczególnie istotne w siedzibach firm. Plastikowa szafka na dokumenty do biura pozwala uporządkować dokumenty, sprzyjają temu oddzielne, pojemne komory. Każda z szuflad jest pojemna oraz wytrzymała na ciężar. Regał na kółkach ułatwia przemieszczanie szafki, dzięki czemu można z łatwością zmieniać jej położenie.

Nie tylko do biura

Szafki na dokumenty do biura to praktyczne rozwiązanie, które pozwoli zachować porządek i ułatwi dostęp do materiałów. Zamykane szuflady zapobiegają zbieraniu się kurzu, a dodatkowo chronią przed działaniem czynników zewnętrznych oraz poplamieniom. Niewielkie regały można postawić na biurku, dzięki czemu zawsze będziemy mieli łatwy dostęp do dokumentów czy ryzy papieru schowanej do środka. To funkcjonalne rozwiązanie do każdego biura czy placówki edukacyjnej – szafka na dokumenty do biura to niemal niezbędny element wyposażenia, szczególnie że w firmie najważniejszy jest porządek i łatwy dostęp do materiałów. Ich segregacja usprawni wywiązywanie się z obowiązków służbowych związanych z szukaniem odpowiednich akt, teczek czy umów. W naszej ofercie znajdziesz szafki na dokumenty do biura z kilkoma przegródkami – od 2 do 6.

Więcej
Jest 8 produktów.
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów
Pokazuje 1 - 8 z 8 elementów